جراحی پلاستیک

خدمات تخصصی جراحی پلاستیک کلینیک سپهرپارسیان

جراحی زیبایی پلاستیک

جراحی قلب شاخه‌ای ازدر سایه پیشرفت های دانش پزشکی، مرزهای جراحی زیبایی(جراحی پلاستیک) به صورتی جهش وار توسعه یافته و هر روز عده بیشتر و بیشتری تصمیم می گیرند درباره نمود ظاهری خود که با درون آنها هماهنگی ندارد، کاری انجام دهند. جراحی زیبایی یا همان جراحی پلاستیک یک جراحی واقعی است و خطراتی دارد که مانند خطرات سایر جراحی هایی است که با چاقو سروکار دارند.

جراحی زیبایی مانند هر پدیده دیگری، در عصر طلایی خود رونق یافته و در میان هواخان خود ایجاد شادمانی کرده است. این نوزایی حاصل ترکیل علم، جامعه و روان شناسی است. تکنیک های جدید، مواد بهبود یافته و افزایش مهارت جراحان، جراحی زیبایی را (که زمانی در انحصار افراد مشهور، شجاع و ثروتمند بود) در مسیر اصلی خود قرار داده است. اکنون عمل جراحی زیبایی توسط جراح زیبایی مطمئن تر، آسان تر و ارائه شدنی تر از گذشته شده است. جراحی زیبایی نقش مهمی در دنیای انسان ها کسب کرده و هر سال مورد استقبال میلیون ها نفر قرار می گیرد. برخی از بیماران، انجام جراحی های صورت، جراحی لیف چشم ها، لیفت صورت، شکل دهی بینی و ایمپلانت چانه را انتخاب می کنند. سایر بیماران به وسیله لیپوساکشن، جراحی پستان، جمع کردن شکم و حتی لیفت بازو و لیفت ران شکل بهتری به بدن خود می دهند.

 

سوالات متداول درباره جراحی پلاستیک

 • آیا کرم های که بیان می شوند لیفت صورت را انجام می دهند ، موثر هستند ؟

  خیر – این کرم ها و محصولات صرفا جهت تبلیغ می باشد و جنبه درمانی ندارند زیرا نفوذ این کرم ها در بخش های از پوست می باشد و در ریزش صورت و افتادگی صورت تاثیری ندراند .
 • چه عواملی در افتادگی صورت تاثیر گذار هستند ؟

  عوامل مختلفی در افتادگی صورت تاثیر گذار هستند نظیر ، عوامل نژادی ، ارثی برخی از عوامل محیطی می باشند نظیر جاذبه ، آفتاب و رطوبت هوا که باید تمامی این موارد را تحت کنترل قرار داد .
 • چه اشخاصی نباید جراحی شکم را انجام دهند ؟

  بانوانی که قصد بارداری مجدد دارند بانوانی که شیردهی را انجام می دهند اشخاصی که اضافه وزن بالایی ندارند و…
 • آیا پس از پروتز سینه می توان شیردهی را انجام می داد ؟

  بله – بانوانی که شیردهی را انجام می دهند می توانند پس از پروتز شیردهی را انجام دهند اما بهتر است پس از دوران شیردهی پروتز را انجام دهند ، با پروتز سینه مسدود شدن عروق شیردهی اتفاق نمی افتد و مشکلی برای بانوان پیش نمی آید .
 • آیا می توان پس از مدتی پروتز سینه را تعویض نمود

  بله پروتز سینه را می توان پس از مدتی تعویض نمود ، در صورتی که شخص بخواهد سایز پروتز را افزایش دهد و یا دیگر نخواهد از پروتز استفاده نماید می تواند پس از مدتی پروتز سینه را خارج نماید و یا آن را تعویض نماید
 • جراحی پلاستیک شامل چه عمل هایی می شود؟

  عمل های جراحی پلاستیک متععد است. کلیه اعمال جراحی زیبایی عبارتند از لیفت صورت، لیفت بازو (براکیوپلاستی)، لیفت شکم (ابدومینوپلاستی)، اعمال جراحی زیبایی پستان (ماموپلاستی- ماستوپکسی-پروتز پستان)، پروتز باسن

ارتباط با واحد جراحی پلاستیک

05138331701-5
تلفن تماس
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ایمیل

خبرنامه کلینیک قلب و عروق

برای دریافت خبرنامه و آفرهای ما عضو شوید